Ewa Habuda

radca prawny

Opis pod zdjęciem
[Więcej >>>]

Zadaj pytanie!

Witaj na moim blogu!

Ewa Habuda10 kwietnia 2019Komentarze (0)

Zapewne zastanawiasz się co jeszcze można napisać o prawie budowlanym, decyzjach administracyjnych i problemach deweloperów? Cóż, naprawdę wiele. I naprawdę wiele z tych informacji krąży już w internecie.

Z tym, że proces inwestycyjno-budowlany to nie tylko projekt, pozwolenie na budowę  i realizacja! To proces obejmujący wiele aspektów, również tych pozaprawnych.

Dlatego też nie tylko o prawie będę tutaj pisać 🙂

Z tego bloga dowiesz się czym w ogóle jest proces inwestycyjno-budowlany.

Dowiesz się jak wybrać najlepszą nieruchomość oraz co wpływa na jej wartość.

Zdobędziesz wiadomości odnośnie zorganizowania całego procesu inwestycyjnego oraz dowiesz się dlaczego warto opracować biznesplan oraz czym jest studium wykonalności inwestycji.

Uzyskasz informacje dotyczące sfinansowania procesu inwestycyjnego oraz metod oceny ekonomicznej projektów inwestycyjnych.

Dowiesz się czym jest FIDIC oraz jak poradzić sobie z prawem zamówień publicznych.

I oczywiście uzyskasz mnóstwo informacji z zakresu szeroko pojętego prawa budowlanego.

Jak widzisz proces inwestycyjno-budowlany jest skomplikowanym przedsięwzięciem. Dlatego też zapraszam Cię do kolejnych artykułów! Mam zamiar udowodnić, że „nie taki diabeł straszny jak go malują„!

A jest o czym pisać!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 667 231 839e-mail: ewa.habuda@eu-lfs.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez L F S Adwokaci Radcowie Prawni Sobolak i Partnerzy Spółka Partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest ML F S Adwokaci Radcowie Prawni Sobolak i Partnerzy Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem ewa.habuda@eu-lfs.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: